press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/11
Циклова комісія гуманітарних,
соціально-економічних дисциплін

       Філолог... Як багато змісту, емоцій та відчуттів закладено у цьому понятті! Адже це не просто людина, яка вміло оперує словами та знає їхню будову. Це не лише той, хто може процитувати напам’ять всі граматичні правила і сказати «Доброго дня» 10 мовами. Філолог, перш за все, — це митець слова, який щодня вдосконалює свою техніку... Це жонглер, який щогодини виграє поняттями... Це невтомний борець із мовною недбалістю, що кожної хвилини нагадує про вагу та значення його величності Слова.

   Циклова комісія гуманітарних, соціально-економічних дисциплін ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА об’єднала людей, щиро закоханих у свою професію; людей, що щедро діляться зі студентами своїми знаннями і досвідом; людей,  що  долучають молодь до світу художнього слова, навчають правильно висловлювати свої думки, красиво говорити, грамотно писати і рідною, й іноземною мовою.

       Освітня й виховна діяльність циклової комісії перебуває в тісному зв'язку і спрямована на патріотичний, етичний, естетичний розвиток студента. Одним із пріоритетних напрямків національного виховання в системі вищої освіти є формування високої мовної культури молодого покоління, збереження власної лінгвальної ідентичності. Водночас ми усвідомлюємо, що інтеграція України в європейське та світове співтовариство зумовлює потребу адаптації студентської молоді в світовому соціокультурному просторі. Отож, у своїй  роботі викладачі циклової комісії дотримуються принципу виховання молодих українців європейськими за змістом та національними за духом.

DSC_0370.JPG
Міністерство освіти і науки України
Київський національний університет будівництва і архітектури
ВСП Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА
Рада  директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області

Корисні посилання

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2